EmoTrance – Duygusal Dönüşüm Tekniği Nasıl Uygulanır?

Hayatlarımız  hiç bir zaman acı çekmek üzere tasarlanmadı. Hayat; öğrenmek, deneyimlemek ve bu deneyimin getirdiği değişimi  görüp, sonrasında ancak bırakarak yani hafifleyerek gerçekten yaşanabilir.

Duygularımız, bize enerji bedenimizdeki halleri anlatan geri bildirimlerdir. Duygular, hayata verdiğimiz tepkiler olarak ortaya çıkar ve olumsuz duygular çok fazla biriktiğinde bedenin bazı bölgelerinde tıkanıklığa yol açarlar. Bu durumu daha kolay bir şekilde anlatmam gerekirse, bir hortum düşünün, bahçe hortumu, nasıl ki o hortumu büküp ikiye katladığımızda hortum sıkışır ve suyun akışı kesilirse, tıpkı bedendeki sağlıklı enerji akışı da aynen böyle suyun akışının kesildiği gibi tıkanır. Ve bu biriken tıkanıklıklar sebebiyle enerji blokajları oluşur. Beden, sıkıştıkça olaylara daha fazla tepki vermeye başlar. Bunun neticesinde enerji akışı durur ve artık bu duygu yoğunlukları bedeninizde büyüklü küçüklü travmalar oluşturmaya başlar.

EmoTrance ile enerji bedenimizdeki blokajları hafifletip bedenden akmasını sağlamak mümkün.

Çok eski zamanlardaki kadim kültürlerde insanoğlu bu tür blokajları ya da daha büyükleri olan travmaları, henüz oluşmadan, bedendeki hislere odaklanılarak ortadan kaldırıp, kendi kendilerine şifalandırabiliyorlardı. Fakat yüzyıllar geçtikçe insanoğlu, yeryüzünden, kendinden ve bedenindeki hislerinden uzaklaşmasının sonucu olarak kendini ve çevresinde olan bitenleri yanlış anlar oldu.

EmoTrance; çevremizle uyumlu ve akışta olabilme kabiliyetimizi geri kazanmak ve özellikle de enerji sistemimizin tekrar akışta olmasını mümkün kılar.

” Tüm duygular enerji sisteminden gelen acı ve neşenin sesleri ve yakarışlarıdır.”  Dr.Silvia Hartmann

Kendi enerji sisteminiz ile çalışıyor ve şu anda gerçekte orada olan bitenle ilgileniyoruz..

Nasıl mı? ” Yaşadığınız bu duygusal olayı bedeninizin neresinde hissediyorsunuz? ” demeyi öğrenerek başlıyoruz.
Duygularımız yardımıyla enerji bedenimizi canlandırıp,  nefesimiz ile birlikte niyet mekanizmamızı harekete geçiriyoruz.

Özet olarak;

– Yardıma yani  farkedilmeye, yargılamadan hissedilmeye ihtiyacı olan bir enerji bedenimiz vardır.
– Enerji bedenimiz deneyimlediğimiz duyguların yardımıyla bize nerede yardıma ihtiyacı olduğunu anlatır.
– Biz ona bu yardımı NİYETİMİZLE yaparız.

EmoTrance ‘in Etkili Olduğu Alanlar?

EmoTrance ile hayatımızın her halinde;

♦ Tüm duygusal rahatsızlıkların ve acıların dönüşümü: Öfke, utanç, üzüntü, depresyon, stres, endişe, suçluluk, korku, keder vb. 

♦ Yapacaklarını erteleme, vazgeçme, pes etme, güç kaybı gibi başarı engellerinin ortadan kaldırılmasıyla her alanda performans artışı

♦ Düşük özgüven, düşük enerji durumları, düşük beklentiler, kendini sevmemek ve kendini sabote etmek gibi durumlar için kendi kendini iyileştirme ve şifalandırma

♦ Algı ve anlayışta değişimler –“zihninizi değiştirmek”- İnanç ve tutumları yaratan duyguların orjinal enerjetik sebeplerini ortadan kaldırarak zihni temizlemek, düşünceyi genişletmek, düşünce yeteneklerini geliştirmek ve olaylara enerjetik olarak uygun perspektiften bakarak doğru kararlar almayı sağlayıp büyük resmi görebilmek

♦ Kazalarda, hastalıklarda ve ameliyatlarda oluşabilen enerjetik rahatsızlıkların etkilerini şifalandırıp enerji bedeninin doğal olarak tekrar işlerliğini kazanmasına yardımcı olmak (İyileşme süresini kısaltarak uzun dönemli psikosomatik acı ve hastalıkların oluşmasını engeller.)

Yaşam yolculuğunda çeşitli nedenlerle ortaya çıkan, yaşanan travmaları şifalandırma

İzin verin birlikte kendi öz’ümüze, hislerimize doğru gerçek bir yolculuğa çıkalım.
Ve herşey kolay ve basitçe değişsin/dönüşsün!

EmoTrance ilgili ayrıntılı bilgi almak veya Terapilerden faydalanmak  için, benimle iletişime geçebilirsiniz.

Aslı Aral